top of page

Noen glimt fra høstfesten

Oppdatert: 6. mar.

Her er noen glimt fra høstfesten 27. oktober. Festkomiteen (Hilde og Marcela) hadde sørget for at lokalet var vakkert pyntet og bordet dekket til fest for drøyt 30 deltakere.


Reidar Borgersen og Øivind lukkedal fra Storeskiva Trening bidro til en god kick-off på kvelden. Reidar og Øivind ga mange gode råd om treningsopplegg og forberedelser gjennom vintersesongen. Presentasjonen engasjerte vi fikk et par gode timer med gode tips og utveksling av erfaringer. Materialet som ble presentert vil bli gjort tilgjengelig for klubbens medlemmer.
Deretter overtok Hilde og Marcela regien. Ingen tvil om de kan lage fest! Stemningen var god og praten gikk livlig rundt bordene - godt smurt av store mengder god mat og drikke. Jostein Hegreberg ble velfortjent vinner av årets gullegg. Juryens begrunnelse er allerede godt dokumentert på facebook!


Takk til festkomiteen og alle som deltok og lagte en flott høstfest for Moss CK!208 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page