top of page

Styre og trenere 2023

Moss CK sitt styre for inneværende periode er:

Styrelder - Per Ingar Skaar / 901 10 968 / ledermck@gmail.com

Nestleder - Hilde Løvlien / 995 76 201 / hi.loev@gmail.com

Økonomi - Per Arne Solberg / 995 61 991 / kasserermck@gmail.com

Sekretær –  Marcela Lie / 917 42 849 / marcela.lie@mkeiendom.no

Styremedlem – Jann Eirik Nilsen  / 950 41 522 / jann.eirik@gmail.com / Arrangement

Styremedlem - Mathias Bendiksen /  storkaas93@gmail.com / Sosiale medier

Sportslig leder - Christian Solberg / 992 48 273 / Chr_as@hotmail.com

 

Vara: Lars Espen Kristiansen / 924 40 646 / lars_e_k@hotmail.com

Vara: Maria Waagan / 980 06 591 / marie.waagan@inviso.no

Medlemsansvarlig/Lisens- Ola Bratli – 416 13 939  – medlemmck@gmail.com

Generelle henvendelser: admin@mosscykleklubb.com

Gruppeansvarlige 2024 - Alle grupper

Terreng gruppe 1

- Marianne Sandaker / 994 61 890 / msandaker@getmail.no

 

Landevei gruppe 1

- Ronny Jenssen / 982 93 966 / rcjmcj@gmail.com

- Geir Wiggen / 986 37 764 / geir.wiggen@gmail.com

Landevei Gruppe 2

- Eirik Coppa Thommessen / 993 63 968 / eirik@reelmedianordic.com

- Remi Kirknes / 916 24 204 / remi.andre.kirknes@schibsted.com

Landevei gruppe 3

- Audun Pettersen / 907 75 521 / audun.pettersen@gmail.com

DNB gruppen

- Hilde Løvlien / 995 76 201 / hi.loev@live.no

Barn og Unge

- Bård Olav Høstmark / 920 81 258 / baard.olav@gmail.com

 
bottom of page